Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wola Potocka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

167 980 zł24 m² 6 999,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność) kawalerka 24.1m na 1 piętrze zlokalizowane na ul.ks.Jerzego Popiełuszki. Blok z cegły. Mieszkanie Idealne na inwestycje lub wykończenie pod siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jastkowice(Wola Potocka + 20 km)

118 450 zł1 030 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania działkę położoną w Jastkowicach, gmina Pysznica. Działka o powierzchni 10,30 arów w kształcie prostokąta, położona na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Stalowa Wola

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

580 000 zł82,88 m² 6 998,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Ostoja to nasza nowa propozycja dla Państwa! Bezczynszowe, dwupoziomowe segmenty mieszkalne w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami i podwójnymi miejscami postojowymi! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Podleśna

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:323 m²

Do wynajęcia parterowy pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 30 m2 w Stalowej Woli przy ul. Podleśnej. W skład pawilonu wchodzi: jedno pomieszczenie o powierzchni 23 m2, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Kwiatkowskiego

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

1 800 000 zł1 442,48 m² 1 247,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-biurowa o łącznej powierzchni 1 442,48 m , zlokalizowana w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego 1. To propozycja dla tych, którzy wolą produkować,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Hutnicza

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

539 000 zł47 m² 11 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na osiedlu Kalina w Stalowej Woli miejscu, które od lat cieszy się uznaniem mieszkańców. 46,31 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

369 000 zł51,93 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Stalowa Wola(Wola Potocka + 24 km)

9 471 zł861 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku hali wgo w Stalowej Woli. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Zaklików(Wola Potocka + 8 km)

9,74 zł/m²154 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu zlokalizowanego w miejscowości Lipa przy ul. Dworcowej. Przedmiotem jest lokal łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kraśnik

Kraśnik(Wola Potocka + 17 km)

579 000 zł4 847 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren składający się z 4 atrakcyjnych działek pod budownictwo jednorodzinne (mogą być domy wolnostojące lub bliźniaki) o łącznej powierzchni 4847m2. Szerokość 26,92m,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Wola Potocka

Wola Potocka,lubelskie

323 655 zł85 985 m² 3,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunty rolne oraz grunt zabudowany domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi. Nieruchomości położone w miejscowości Wola Potocka, gmina Potok Wielki, oznaczonych jako.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij